INTERIOR
Comment 1

elementy zabawy. puzzle.

Djeco to jeden z moich ulubionych producentów i faworyt przy szukaniu pięknych, kreatywnych zabawek dla dzieci. Za słowem ,,zabawki” kryje się szereg fantastycznych przedmiotów, które bawią, uczą i stymulują rozwój naszych maluchów.
Ta francuska marka wyróżnia się cudownie zilustrowanymi przez najlepszych rysowników artykułami o doskonałej jakości: od kolorowych klocków przez puzzle – klasyczne lub drewniane, gry, artystyczne zestawy do haftowania, malowania oraz wyklejania po papierowe klosze do lamp i girlandy, które ozdobią dziecięcy pokój. Djeco to świetna propozycja, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

W ostatnim czasie jedną z ulubionych zabaw domowych Zoi są puzzle. Sama nigdy nie byłam ich fanką, ale z przyjemnością obserwuję, jak rozpracowuje je moja córka i jak wielką ma satysfakcję z ułożonego obrazka. Muszę przyznać, że te, które widzicie na zdjęciach, układa niemal z zamkniętymi oczami. Chociaż przeznaczone są dla grupy wiekowej 3+, do której dołączy za kilka miesięcy, od początku świetnie sobie z nimi radziła. Tak więc w najbliższych dniach wybieram się po zestaw z większą ilością elementów, ambitnie celuję w liczbę 36.
To pudełko zawiera trzy obrazki z kotami – 9, 12 i 16 elementowe. Każdy z nich ma inny rozmiar fragmentów, co ułatwia skompletowanie wszystkich „części kota” przed rozpoczęciem układania.
W puzzlach zawsze najtrudniejsze (i żmudne) było układanie jednolitego nieba lub obszernych połaci zieleni – tu nie ma tego problemu, bo na każdym elemencie znajduję się coś charakterystycznego, co nie umknie uwadze dziecka i ułatwia ich połączenie.

Bogata oferta produktów Djeco znajduje się w sklepach lamala.pl, mamissima.pl, bokado.pl

1 komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s