EVERYDAY STYLE, INTERIOR
Comments 10

Rice

Duńczycy stworzyli nie tylko uwielbiane przez dzieci klocki LEGO. Równie znana na świecie staje się marka RICE – producent kolorowych mebli, tekstyliów i akcesoriów do domu, którego sztandarowymi produktami są ręcznie malowana ceramika stołowa oraz bajecznie kolorowe kosze. Firma stosuje do ich wyplatania sprowadzaną z Madagaskaru rafię.
Rice to dziecięca wyobraźnia i wyróżniające, intensywne barwy.

To kolejna rzecz podpatrzona na skandynawskich blogach, która totalnie mnie zauroczyła. ,,Cygański wóz” stanowi piękny element dekoracyjny pokoju i za każdym razem z przyjemnością wyjmujemy z niego kolorowe puzzle i inne dziecięce skarby.
Bywa też, że przestaje pełnić rolę miejsca do przechowywania zabawek i sam staje się jedną z nich, jako doskonała kryjówka w trakcie gry w chowanego. Sama nie raz wpadałam w lekką panikę, szukając jednego z dzieci, aż do momentu, w którym słyszałam radosne PEEKABOO!
Produktów Rice szukajcie TU i TU.

Peekaboo to również marka spodenek, które ma na sobie Bianka. Lekkie pumpy wykonane z przewiewnej bawełny to kolejny letni hit w Jej szafie. Na stronie dostępne rozmiary to 0-3 i 3-6 m-cy, ale gumki w pasie i nogawkach sprawiają, że są bardzo elastyczne. Do kupienia TU.

10 Comments

  1. a tak z innej beczki; orientujesz się, gdzie można dostać ładne, vintagowe ubranka dla lalek? jakiś namiar, proszę 🙂

  2. agataz says

    Kosz jest piękny. Mam zamiar kupić. Zastanawiam się nad rozmiarem M czy L. Pokój mojej córeczki nie będzie duży więc może wystarczy M. Bo to taki ładny element wystroju 🙂

  3. Pingback: baby panties | kaszka z mlekiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s