13 Comments

    • Zoja bardzo się stara pomieścić je wszystkie w łóżeczku, na zdjęciu brakuje ukochanej Lalanki i Zuzi:) Ale jest Zosia (trzyma ją w ręku), prezent od koleżanki z Londynu. Oprócz tego na zdjęciu przytulanki z Mamas&Papas, Gagani i lale blabla, uszyte dla dziewczynek przez chłopca, który pokazywał swoje prace na Pchlim Targu.

  1. Piękne Dziewczynki, piękne migawki iphonowe 🙂 Śliczna czapka- kapelusz Bianki, buty- mmm!- po prostu wszystkie, sweterek na pierwszym- chcę taki (dla siebie ;)), bo Malinka obkupiona swetrowo, rampa- uhuhuuu :), powaga, szmacianki łóżeczkowe- choruję na szmaciane lale, niestety narazie dość samotnie ;)- córka kocha… puzzle. Zastanawia mnie kolor stópek Bianki na 6stym zdjęciu- przy stópkach Zojki są niesamowicie ciemne :)… Klimatowe bardzo zdjęcie Zojki z kuchenką w tle przy klockach. Czekam z niecierpliwością na całomiesięczny przegląd. A bezy z malinami- dla osoby na niekończącej się diecie, która kocha bezy i nie powinna w ogóle jeść cukru, jest to zdjęcie zakazanego owocu,
    który wiadomo, jak by smakował, gdyby… niejedną zjeść bym mogła, oj niejedną 😀

    • Zastanawiałam się czy ktoś zwróci na to uwagę. Bianka z karnacją wrodziła się w tatę, kilka minut na słońcu i wygląda jak czekoladka! A to nie jedyna różnica między siostrami:) Natomiast bezy z malinami na upartego można okroić do samych malin:)

  2. chciałam wybrać i wskazać, które zdjęcie zachwyciło mnie dziś najbardziej… nie umiem, nie potrafię…
    bardzo podoba mi się Twoje spojrzenie na świat…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s