EVERYDAY STYLE
Comments 8

Animalesque

animalesque

animalesque

animalesque

animalesque
animalesque

To jedna z tych rzeczy, na które czekałam z niecierpliwością dziecka. Może dlatego, że absolutnie niezwykłe maski Sary Lowes wzbudzają zachwyt nie tylko u najmłodszych.
Animalesque w teatralny sposób przenosi nas do świata leśnych zwierząt – lisów, królików i wilków. Każda z tych niezwykłych masek urzeka prostotą i detalami, które potęgują ich realizm, zacierając granicę między zabawą a sztuką. Chyba niewiele jest rzeczy, które mogłyby z nimi w tym momencie konkurować. Obecnie, dzięki scenicznemu kamuflażowi, dla dziewczynek nie liczy się nic poza światem Ich wyobraźni, którą wspomagają przeróżnymi rekwizytami. Kreują rzeczywistość w taki sposób, że czasami sama nie wiem, co jest prawdą, a co nie.

———

It’s one of the things I’ve been waiting for with a child – like impatience.
Maybe it’s because these absolutely extraordinary masks by Sara Lowes inspire not only children’s imagination and awe.
Animalesque invites us to enter a theatrical world of forest animals – wolves, rabbits and foxes. Each of the masks captivate us with their simplicity and realistic details.
I don’t think there are many things which could compete with them. The most important for my girls at the moment is the world of Their imagination which they fill with various props. They create reality in a way that sometimes I have trouble distinguishing what is real and what is not.

animalesque

animalesque
animalesque

animalesque

animalesque
Bianka: sukienka Stella McCartney | maska Animalesque
Zoja: body Girls on Tiptoes | maska Animalesque | girlanda Numero 74

 

 

8 Comments

  1. Zawsze irytowały mnie kiczowate (najczęściej różowe!) zabawki dla dzieci… a teraz oglądam rzeczy tak piękne, że mimo iż jestem dorosła, chętnie bym je przygarnęła. Chociażby po to, by na nie patrzeć. Bo to sztuka w czystej postaci!
    A dziewczyny jakie duże,poważne na tych zdjęciach… Piękne kadry. Czarne body Zoi skradło moje serce. Mam nadzieję, że w kolejnej kolekcji będziecie pamiętać o trochę starszych baletnicach! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s