LIFESTYLE
Comments 7

don’t say cheese

Czy dzisiaj jest jeszcze miejsce na cyfrówki? Szczególnie wśród osób podobnych do mnie, które pod ręką zawsze mają telefon, a zawodowo sięgają po lustrzankę? Takie pytanie postawiłam sobie, gdy zaproponowano mi testowanie aparatu Olympus Pen E-PL7.

Ciekawość przeplatała się z obawami czy za pomocą Olympusa nadal będę w stanie Was zaczarować…

IMG_2333IMG_2345IMG_2349

Efekty współpracy kaszki z mlekiem i Olympusa, której inicjatorem jest ladnebebe, możecie zobaczyć na stronie portalu. Codzienne niecodzienne kadry z Olympus Pen to cykl, w którym opowiadam, jak wygląda dzień wyrwany z naszego życia. A każdy wygląda u nas inaczej i wypełniony jest różnymi wydarzeniami oraz nowymi wyzwaniami.
Na zdjęciach chciałam pokazać Wam to, co w życiu Kaszek stałe i dzięki czemu Dziewczynki w swojej często nieprzewidywalnej codzienności odnajdują harmonię.

7 Comments

  1. Uwielbiam wasze zdjecia sa pełne zycia, ciepła i miłości i tutaj nie ma znaczenia aparat. Co do cyfrówek mam juz ich dosyć tęsknie za starymi aparatami z dusza gdzie każda klatka miała wartość i zdjecia były bardziej przemyślane w końcu film miał tylko 36 klatek i bardziej sie człowiek przykładał do tych zdjec, polecam rownież zabawę z lomografia bardzo fajna sprawa i napewno sporo zabawy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s